Rolki, deskorolka, hulajnoga: jaki mają wpływ na zdrowie?

automapa.omijanie-korkow.com.pl

Pozytywny wpływ na zdrowie ma nie tylko jogging, rower, czy bieganie. Jeśli wybierzesz rolki, hulajnogi dziecięce, lub deskorolkę, będziesz mógł cieszyć się podobnymi efektami, a dodatkowo poczujesz przypływ młodzieńczej energii. Rolki, hulajnoga, czy deskorolka to wbrew pozorom nie tylko sport dla młodych.

Może być ciekawą alternatywą na przykład dla roweru. Podobnie jak inne sporty uprawiane na świeżym powietrzu, ta młodzieżowa aktywność fizyczna doskonale dotlenia cały organizm, wzmacnia serce i układ odpornościowy. Dodatkowo jest polecana cukrzykom i osobom narażonym na choroby układu krążenia.

Regularna aktywność związana z rolkami, hulajnogą lub deskorolką może w znacznym stopniu obniżyć poziom złego cholesterolu oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawału. To aktywność fizyczna mająca bardzo dobry wpływ na zdrowie fizyczne, ale również sprawność psychiczną. Podczas jej uprawiania w organizmie wydzielana jest dopamina.

Dzięki niej będziesz zdecydowanie bardziej zadowolony z życia, mniej zestresowany, a przede wszystkim szczęśliwszy. Spróbujesz?.

http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/333/rowery-i-akcesoria-akcesoria-rowerowe.html Ice Team