Dopasuj fryzurę do siebie

porowatość włosów test

Odpowiedni dobór fryzury jest bardzo indywidualną sprawą każdego człowieka. Nie powinniśmy krytykować śmiesznego naszym zdaniem wyglądu innych, jeśli w swoim ułożeniu włosów czują się atrakcyjnie i komfortowo.

Często zapominamy też o tym, że nie wszystkie fryzury są odpowiednie dla każdego człowieka. Aż trudno uwierzyć, jak wiele kobiet przychodzi do fryzjera z kolorowymi pismami, w których widnieją zdjęcia ich ulubionych piosenkarek albo aktorek.

Dlaczego? Powód jest prosty: chcą pokazać, jaką fryzurę chciałyby zobaczyć na swojej głowie. Wbrew obiegowym opiniom, wielu fryzjerom udaje się zrealizować prośby swoich klientek.

Mimo to bardzo często wychodzą z salonu niezadowolone… Wybierając fryzurę nadzwyczaj często zapominamy, że powinna ona zostać dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb. Zdarza się, że kobieta w kolorowym pismem w dłoni nie oczekuje zmiany fryzury, ale… cudu.

Zapomina, że pojawienie się na jej głowie fryzury ala Rihanna czy Jennifer Aniston nie sprawi, że będzie wyglądała jak one. Dobry fryzjer może poprawić twój wygląd, ale nie zrobi ci operacji plastycznej.

Pamiętaj o tym, gdy kolejny raz będziesz planowała zmianę fryzjera, który nie spełnił twoich oczekiwań.

https://aspazja.pl/encyklopedia/asymetria-piersi www.leczymy-zeby.pl