Gratka dla miłośników kolarstwa

www.bicykl.kolobrzeg.pl

Miłośników jazdy na rowerze w naszym kraju nie brakuje. Nawet zbytnio się nie rozglądając, zauważymy na ulicach polskich miast obecność rowerzystów. Szczególnie w okresie wiosenno-letnim ich liczba jest duża. Jesienią i zimą spory procent miłośników rowerów zamyka swoje jednoślady w piwnicach i garażach, żeby tam doczekały cieplejszych dni.

Są osoby, które nie zsiadają z roweru nawet wtedy, kiedy na dworze jest minus dziesięć stopni i pada śnieg, jednak jazda w takich warunkach jest raczej mało komfortowa. Jeśli nie jesteśmy gotowi na wycieczki rowerowe w warunkach zimowych, ale jednak chcielibyśmy utrzymać formę i stale być aktywni fizycznie, to zawsze możemy zapisać się na zajęcia z Indoor Cyclingu. Treningi określane mianem Indoor Cycling odbywają się w przytulnych salach w klubach fitness, także pogoda na zewnątrz w niczym tutaj nie przeszkadza. Ich uczestniczy trenują na rowerach stacjonarnych pod okiem instruktora.

Jego obecność to spory plus szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają się systematycznie ruszać. Trener pomoże im ustalić cały cykl treningowy oraz będzie monitorował ich postępy. Żeby nasze ćwiczenia przynosiły pożądane efekty, muszą być wykonywane w odpowiedni sposób i z właściwym obciążeniem, które należy ustalić indywidualnie. Indoor Cycling jest interesujący również z innych przyczyn.

Podczas zajęć puszczana jest muzyka oraz filmy wideo, co dodatkowo motywuje, pozwala złapać właściwy rytm, a także po prostu uatrakcyjnia trening. Jak widać, omawiany rodzaj zajęć wart jest przynajmniej przetestowania.

https://niecodzienni.pl/ www.bvp-sidir.pl