Na co zwrócić uwagę przy wyborze ślubnej fryzury?

Nadchodzi twój wielki dzień. Planując zarówno ślub, jak i wesele, dbasz o to, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Wiele wątpliwości wzbudza to, jaka fryzura powinna znaleźć się na twojej głowie – przecież chcesz tego dnia wyglądać najpiękniej na świecie! Pamiętaj jednak, że wyjątkowy wygląd to nie wszystko. Twoja fryzura powinna stylistycznie pasować do całej tej misternej kompozycji, którą jest przygotowywane przez ciebie przyjęcie.

Najważniejsze jednak, by dobrze komponowała się z resztą stroju. Jeśli na przykład wybrałaś dla siebie wymarzoną, asymetryczną sukienkę, poważnie się zastanów, czy asymetria na głowie również jest wskazana.

Najlepiej jeszcze przed ślubem jednocześnie sprawdzić, czy wszystkie elementy wyglądu będą dobrze się komponować. Tylko wtedy będziesz mogła ocenić, czy od samego szczytu weselnego upięcia aż po czubki butów wyglądasz idealnie.

Bardzo ważne przy wyborze fryzury ślubnej jest również to, czy zdecydujesz się na welon, czy też nie. Jeśli tak, jak będzie wyglądał? Powinien stanowić malowniczy dodatek do pięknego uczesania, a nie się z nim kłócić.

Ważne też, by nie zasłaniał wielogodzinnej pracy fryzjera. Jeśli nie jesteś fanką welonów, ciekawym uzupełnieniem fryzury może być na przykład wpięty we włosy biały kwiatek.

Młodzieżowe burton plecaki w asortymencie sklepu Wearhouse